Niedziela, 20.01.2019 06:00

Karpacz - Biały Jar - górna stacja

Biały Jar - górna stacja - Karpacz

Karpacz Biały Jar kamera na górną stację

Karpacz, choć daleko mu do największego kompleksu narciarskiego w Polsce, stanowi doskonałą propozycję dla narciarzy wielbiących szaleństwo na białym puchu, a także wszystkich tych, którzy planują dopiero rozpocząć swoją przygodę z jedną lub dwiema deskami. W administracyjnych granicach miasta znajduje się ponad 20 wyciągów narciarskich, które obsługują łatwe i przyjemne trasy narciarskie nadające się doskonale do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie. Natomiast doświadczeni i średnio zaawansowani narciarze mają do dyspozycji tereny narciarskie w Białym Jarze i na Kopie.

Nie ulega wątpliwości, że Karpacz stanowi doskonałą propozycję na urlop zarówno latem, jak i zimą. Niemniej jednak stacja narciarska operatora Winterpol w Białym Jarze, choć niewielka, sprawiła, że Karpacz stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym kompleksem narciarskim. Nowy ośrodek daję nadzieje na rozwój infrastruktury narciarskiej w Karpaczu, która przez wiele lat po prostu się nie rozwijała.

Obecnie niestety największym problemem Karpacza jest brak wspólnych karnetów, które z pewnością sprawdziły by się w przypadku stacji narciarskich w Białym Jarze i na Kopie, bowiem Biały Jar stanowi naturalny łącznik pomiędzy Karpaczem, a kompleksem narciarskim na Kopie. Stacja narciarska w Białym Jarze w połączeniu z terenami narciarskimi na Kopie stworzyła by fenomenalny kompleks narciarski, który z pewnością zadowolił by znakomitą większość narciarzy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -9.7 °C (14.5 °F)
  • prędkość wiatru: 1.71 km/h (1.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 165 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 979.53 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Biały Jar - górna stacja w miejscowości Karpacz

Biały Jar - górna stacja

Powiązane kategorie z kamerą nr 1074:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.