Niedziela, 20.01.2019 05:24

Warszawa - Centrum

Centrum - Warszawa

Warszawa kamera na centrum miasta

Usytuowanie kamery, służącej do pomiarów natężenia ruchu, tuż przy skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich z Tytusa Chałubińskiego przechodzącą w Aleję Jana Pawła II, pozwala na podgląd budynku dworca Warszawa Centralna, Pałacu Kultury i Nauki, Złotych Tarasów oraz okolicznych wieżowców.

Widoczny na obrazie z kamery dworzec Warszawa Centralna połączony jest z dwiema innymi stacjami, Warszawa Śródmieście oraz Warszawa Śródmieście WKD. Pierwszy z dworców obsługuje głównie pociągi dalekobieżne TLK oraz IC, a także Koleje Mazowieckie, zaś z drugiego odjeżdżają składy należące do obsługujących koleje miejskie i podmiejskie SKM oraz KM, trzeci jest końcowym przestankiem Warszawskiej Kolei Dojazdowej obsługującej linię Warszawa-Grodzisk Mazowiecki.

Złote Tarasy, półkolisty budynek znajdujący się tuż za dworcem to otwarte w roku 2007 centrum handlowe. Wewnątrz znajduje się wiele sklepów, głównie odzieżowych i kosmetycznych, kino, restauracje i kawiarnie oraz klub fitness. Do budynku przynależy też licząca 26 pięter część biurowa.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -6.1 °C (21.1 °F)
  • prędkość wiatru: 0.8 km/h (0.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Centrum w miejscowości Warszawa

Centrum

Powiązane kategorie z kamerą nr 532:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.