Piątek, 28.07.2017 00:43

Wrocław - Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Wrocław kamera w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy

Kamera zamontowana we Wrocławskim Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy umożliwia nam podglądanie przebiegu szkoleń, mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i zapoznanie kierowców ze sposobami zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom.

Kurs bezpiecznej jazdy może być świetną okazją do podniesienia swoich kwalifikacji, nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. W końcu z auta korzystamy także w celach służbowych, a dla pracodawców zwiększenie bezpieczeństwa wykwalifikowanego pracownika i floty samochodowej jest wręcz bezcenna. W czasie szkolenia uczestnicy mają szansę dowiedzieć się jakie taktyki szybkiej i bezpiecznej jazdy są najskuteczniejsze, jak reagować w sytuacjach niebezpiecznych, jakie możliwości i ograniczenia daje własne auto. Można także zweryfikować własne błędy popełniane przy prowadzeniu pojazdów i zlikwidować złe nawyki, które zmniejszają bezpieczeństwo na drodze.

Ośrodek, oprócz nauki bezpiecznej jazdy, oferuje także szkolenie z jazdy rajdowej. Może być to niesamowita frajda zarówno dla początkujących użytkowników aut, jak i dla tych, którzy przejechali już setki tysięcy kilometrów. Zastrzyk adrenaliny na kursie zapewni tor, po którym odbywa się jazda na czas oraz próby poślizgowe. O bezpieczeństwo i fachowe doradztwo dbają zawodnicy rajdowi znający doskonale tajniki panowania nad autem w różnych, nieraz ekstremalnych, warunkach.

• temperatura: °C ( °F)
  • opady: mm
  • prędkość wiatru: km/h ( mph)
  • wilgotność powietrza: %