Sobota, 22.07.2017 12:49

Świnoujście - Przeprawa Karsibór na wyspie Uznam

Przeprawa Karsibór na wyspie Uznam

Kamera na przeprawę Karsibór na wyspie Uznam

Świnoujście jest jednym z najważniejszych kurortów nadmorskich na polskim wybrzeżu. Szerokie i piaszczyste plaże, wspaniała atmosfera, a także specyficzny mikroklimat wpływający dobroczynnie na nasze zdrowie sprawia, że warto wziąć pod uwagę Świnoujście jako miejsce do spędzenia wakacyjnego urlopu.

Jest wiele powodów, dla których warto odwiedzić Świnoujście. I mimo, że miasto niewątpliwie zachwyca swoim położeniem na wyspach, to właśnie specyficzne jak na polskie warunki usytuowanie Świnoujścia powoduje utrudnienia komunikacyjne w mieście. Wyspy Uznam i Wolin mimo wielu obietnic polityków, próśb ze strony mieszkańców i turystów nie posiadają stałego połączenia. Jedynym sposobem na przedostanie się na wyspę Uznam z wyspy Wolin to przeprawa promowa. Nie rozwiązuje to jednak problemów komunikacyjnych miasta. Bardzo często w szczycie sezonu, kiedy jest największy napływ turystów do miasta czas oczekiwania na swoją kolej do przeprawy wydłuża się nawet do dwóch godzin.

Na powyższym obrazie z kamery widoczna jest przeprawa na wyspie Uznam, w Karsiborze położonym kilka kilometrów od centrum Świnoujścia. Promy Karsibór przewożą wszystkich chętnych przez Świnę. Na tej przeprawie turyści, którzy przybyli do miasta swoim samochodem mogą go również przetransportować. Przeprawa promowa w centrum miasta dostępna jest dla wszystkich pieszych oraz dla samochodów tylko zarejestrowanych w Świnoujściu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: °C ( °F)
  • opady: mm
  • prędkość wiatru: km/h ( mph)
  • wilgotność powietrza: %
  • kierunek wiatru: °
  • zachmurzenie: %
  • ciśnienie atmosferyczne: mb
  • widoczność: km

Przykładowy obraz z kamery: Przeprawa Karsibór na wyspie Uznam w miejscowości Świnoujście

Przeprawa Karsibór na wyspie Uznam

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.