Sobota, 20.04.2024 05:26

Osiek ↓

Osiek - Widok z Restauracji Molo

Osiek kamera na baseny Hotel MOLO

Osiek to niewielka miejscowość, która w ciągu ostatnich 2 lat stała się doskonałą bazą wypadową do okolicznych miejscowości. Położona jest w województwie małopolskim, powiecie oświęcimskim, w odległości zaledwie 80 kilometrów od Krakowa i 50 kilometrów od Katowic oraz 15 kilometrów na południe od Oświęcimia.

Kamera została zamontowana na budynku Hotelu-Restauracji Molo, który usytuowany jest we wsi Osiek, nad jeziorem. Obiektyw kamery skierowany został na część wypoczynkowo-rekreacyjną, gdzie usytuowane są dwa baseny: duży dla dorosłych oraz brodzik dla dzieci. Przy dużym basenie funkcjonuje, długa na 70 metrów, zjeżdżalnia, która cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród dzieci, ale także i dorosłych. Kompleks Molo dysponuje w sumie hotelem, restauracją, strefą SPA, basenami, a także polem campingowym i namiotowym.

Osiek, jako samodzielna miejscowość nie jest nazbyt atrakcyjna, niemniej jednak w stosunkowo niewielkich odległościach od wsi znajdziemy wiele ciekawych miejscowości, które kryją w sobie zabytki. Jest to także doskonała baza wypadowa, lecz głównie dla osób zmotoryzowanych, do Krakowa i Katowic.

Przykładowy obraz z kamery: Widok z Restauracji Molo w miejscowości Osiek

Widok z Restauracji Molo