Środa, 24.04.2024 23:19

Kraków - Lart StudiO - szkoła aktorska

Lart StudiO - szkoła aktorska - Kraków

Kraków kamera w szkole Lart Studio

Jest to pierwsza tego typu kamera udostępniona w naszym serwisie. Została zamontowana w sali lekcyjnej Lart StudiO, gdzie przyszli studenci szkół aktorskich i teatralnych przygotowują się do egzaminów wstępnych na uczelnie. Dzięki kamerze mamy szansę podejrzeć jak wyglądają zajęcia w szkole aktorskiej, niestety dźwięk nie został udostępniony.

Zajęcia w Lart StudiO składają się z siedmiu głównych przedmiotów: sceny - improwizacja i zadania aktorskie, monologi - praca nad tekstami, emisja głosu - czyli po prostu ćwiczenia z głosem, wymowa, dykcja, piosenka oraz balet. Lart StudiO od jakiegoś czasu prowadzi także liceum aktorskie, w którym uczniowie już od wczesnych lat młodości mogą przygotowywać się do pracy na planie filmowym, lub w teatrze.

Miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie udostępniony także dźwięk, wówczas oglądanie scen, które odgrywane są przez uczniów, zdecydowanie będzie przyjemniejsze. Siedziba szkoły Lart StudiO mieści się przy ulicy Brzozowej 6 w Krakowie.

Przykładowy obraz z kamery: Lart StudiO - szkoła aktorska w miejscowości Kraków

Lart StudiO - szkoła aktorska