Piątek, 28.07.2017 00:46

Dąbrowa Górnicza - Wydział Zasobów Lokalowych

Wydział Zasobów Lokalowych

Dąbrowa Górnicza kamera Wydział Zasobów Lokalowych

Kamera została zamontowana w Wydziale Zasobów Lokalowych w Urzędzie Miasta Dąbrowy Górniczej, a jej obiektyw jest skierowany w stronę poczekalni dla interesantów. Zdjęcia z tej kamery umożliwiają mieszkańcom Dąbrowy Górniczej ocenę ilości oczekujących petentów, co z pewnością pomoże wybrać odpowiedni czas na załatwienie sprawy urzędowej, bez zbędnego i długiego oczekiwania w kolejce. Na stronie Urzędu Miasta Dąbrowy Górniczej, oprócz widoków z kamer, znajduje się także licznik petentów oczekujących w kolejce w danym wydziale oraz do danego stanowiska.

Niestety jeszcze stosunkowo niewiele urzędów udostępnia widoki z kamer do wglądu publicznego. Nie wszystkie kamery są także przystosowane do przesyłania obrazu do internetu, niemniej jednak ułatwiły by one życie interesantom. Urząd Miasta Dąbrowy Górniczej mieści się w budynku przy ulicy Granicznej 21.

• temperatura: °C ( °F)
  • opady: mm
  • prędkość wiatru: km/h ( mph)
  • wilgotność powietrza: %